Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

1.       ANGLÉS:

  • Gloria Caballer Gallart
  • Mª Teresa Guerrero Mota 
  • María Teresa Olucha Balaguer 
  • Encarna Sanjuán Montoliu
  • Dúnia Alemany Julia (Cap de Departament, Coordinadora CIC)
  • Tania Cortina Vallejo
  • Carolina Usó
  • Carmen Vanessa Pitarch Rempel
  • Verónica Nebot Costa

2.      ART FALLER I CONSTRUCCIÓ D'ESCENOGRAFIES:

  • Rosa María Blasco Furió
  • Juan Manuel Castelblanque Pérez
  • Francesc Xavier Ribes Segura,

3.      CIÈNCIES NATURALS:

  • Vallivana Dosdá Peris (Cap de Departament)
  • José Ros
  • Rosabel Benages
  • Mª Luz Bravo Badía
  • Raquel Domingo Corral

4.      CASTELLÀ:

  • María Jesús Fernández Bermejo 
  • Rocío Montolio Catalán (Cap de Departament, Coordinadora ABP)
  • José Miguel Segura Roselló (Secretari, Coordinador del Pla Lector)
  • Mª Carmen Usó Juan (Directora)
  • José Manuel Lacoba Vila
  • Mª José Miranzo Bernat
  • Ángel Gil Cheza

5.      COMERÇ I MÀRQUETING:

  • María Consuelo Catalán Tolentino
  • Nieves Company Calleja (Cap del Departament de Pràctiques Formatives FCT)
  • Gloria Monsonís Chordá
  • Juan Hilario Segarra Martí (Cap de Departament)
  • Mª Sonia Traver Torrent (Coordinadora de Cicles Formatius d'FP)
  • Vicenta Mireia Paulo (Economia)
  • Patricia González Cadalás
  • Mª Teresa Llácer Sorli
  • Isabel Cerdá Ávila

6.      EDUCACIÓ FÍSICA:

  • Regina Rodrigo Carda (Cap d'Estudis d'ESO i Batxiller)
  • Vicent Saura Marco (Cap de Departament)
  • Desiré Foncubierta Andrés
  • Enrique Parraal Rodiel
  • Alma Salvador Beltrán

7.      EDUCACIÓ PLÀSTICA:

  • Mª Dolores Tarrazón Marco (Cap de Departament)
  • Vicent Llistó Delgado de Molina

8.      FILOSOFIA:

  • Juan Manuel Ros Cherta (Cap deDepartament)

9.      FÍSICA I QUÍMICA:

  • Guillermina Martínez Usó (Cap de Departament)
  • Mª Elisa Capella Peiró

10.    FORMACIÓ I ORIENTACIÓ (FOL):

  • Fco. Antonio Mestre Redón (Cap de Departament)
  • Rosario C. Granero Conchillo

11.    FRANCÉS:

  • Isabel Corell Juan (Cap de Departament)

12.    FUSTERIA I MOBLE:

  • Consol Selfa Vivens (Cap de Departament)
  • Beatriz Alonso Rodríguez
  • Belén Alapont Aznar

13.    GEOGRAFIA I HISTÒRIA - CIÈNCIES SOCIALS:

  • Fernando Golf Sánchez (Cap de Departament)
  • María José Pomer Pérez
  • Fernando Fortea García
  • Ana Isabel Campos Casanova
  • Santos García Campoy

14.    GREC:

  • Salvador González Fernández (Cap de Departament, Coordinador del Banc de Llibres)

15.    INFORMÀTICA I SISTEMES:

  • José Enrique Burdeus Esteve (Coordinador TIC)
  • Ferran Carratalà Romero
  • María Rosario Gasch Rodríguez
  • Vicent Ucher Soler (Cap d'Estudis dels Cicles Formatius d'FP)
  • Jesús Vinaixa Gil
  • Rosa Albert 
  • Francisco Meneu (Cap de Departament)
  • Sonia Monzó Chiva
  • Alberto Javier Navarro Sorolla

16.    LLATÍ:

  • Fernando Soriano Vilar (Cap de Departament, Coordinador ESO)
  • Silvia Lozano Martínez

17.    MATEMÀTIQUES:

  • Joan Serrano Mata
  • Marta Llopis Arnau (Coordinadora TEI)
  • Jesús Cabrera Mas (Cap de Departament) 
  • Rosalina Aparisi Fabregat
  • Rocío Badal Julián
  • Inmaculada Dealbert Serrano
  • Mónica Moreno Almela

18.    MÚSICA:

  • Juan Bautista Flich Julià (Vicedirector)
  • César Rubio Capella (Cap de Departament)
  • Carlos Mateu Berrendo

19.    ORIENTACIÓ:

  • David González Devís
  • Amparo Sanahuja Morales
  • Inmaculada Bellés (Cap de Departament)
  • Inmaculada Herreros Parra (EEE)
  • Pilar Pérez Benítez (Aula CIL)
  • Ana Castillo Mateu (Aula CIL)

20.    RELIGIÓ:

  • Félix Alcudia Palacios (Cap de Departament)

21.    TECNOLOGIA:

  • Cristina Aymerich Torres (Cap de Departament)
  • Reyes Sánchez Segarra
  • Vicente R. Llobet Tur
  • Mª Lara Beltrán Pérez

22.    VALENCIÀ:

  • Maria del Mar Garí Palau  (Cap de Departament)
  • Carme Rufino Bey
  • Rosa D. Puchol
  • Karen Gallego Vidre
  • Lídia Moragues Rubio
  • Jordi Juilià Garcia

 Institut de Secundària de Borriana (Castelló)

Contacte

IES Jaume I

DPl. Sanchis Guarner, s/n 
12549 - Borriana

T964 73 89 35