Erasmus
FSE
Estrelles inactivesEstrelles inactivesEstrelles inactivesEstrelles inactivesEstrelles inactives
 

CLAUSTRE 2021-22

1.       ANGLÉS:

  • GLORIA CABALLER
  • DUNIA ALEMANY (COORDINADORA CIC)
  • M.ª TERESA OLUCHA
  • CAROLINA USÓ
  • MAYTE GUERRERO
  • MAITE MARTÍ (CAP DE DEPARTAMENT)
  • BIANCA MESAROS
  • TERESA ALAMÁN
  • CARMEN PITARCH
  • REYES AICART
  • VERÓNICA NEBOT

2.      ART FALLER I CONSTRUCCIÓ D'ESCENOGRAFIES:

  • ROSA BLASCO
  • JUAN MANUEL CASTELLBLANQUE
  • XAVI RIBES (CAP DE DEPARTAMENT)

3.      CIÈNCIES NATURALS:

  • NURIA GALIANA (CAP DE DEPARTAMENT)
  • VALLIVANA DOSDÀ (COORDINADORA PAF)
  • ROSABEL BENAGES
  • AMADA RODRÍGUEZ
  • FÉLIX ALCUDIA
  • INMA CRISPÍN
  • MACARENA SEBASTIÀ

4.      CASTELLÀ:

  • ADRIANA TORTOSA
  • ROSANA MOYA
  • JOSÉ MIGUEL SEGURA (CAP DE DEPARTAMENT)
  • CARMEN USÓ (DIRECTORA)
  • ROCÍO MONTOLÍO (VICEDIRECTORA)
  • M.ª JESÚS FERNÁNDEZ
  • BEATRIZ MOLINER
  • IRENE SALAS
  • LIDIA SANCHIS

5.      COMERÇ I MÀRQUETING:

  • MIREIA PAULO
  • JUAN HILARIO SEGARRA
  • SONIA TRAVER (COORDINADORA DE CICLES)
  • SILVIA REDÓN (CAP DE DEPARTAMENT)
  • ISABEL CERDÁ (SECRETÀRIA)
  • VANESA RAMOS
  • M.ª JESÚS HUESA
  • ANA ORTELLS
  • INMA ORENGA
  • JOSÉ LUIS ASENSIO
  • LORENA GARCÍA

6.      EDUCACIÓ FÍSICA:

  • REGINA RODRIGO (CAP D’ESTUDIS D’ESO I BATXILLERAT)
  • VICENT SAURA
  • JOSÉ CAÑAMERO (CAP DE DEPARTAMENT)
  • RICARDO BADENES
  • SERGIO EDO
  • JAVIER RIVAS

7.      EDUCACIÓ PLÀSTICA:

  • JOSEP BLASCO (CAP DE DEPARTAMENT)
  • MANUEL GIL
  • JOSÉ LUIS ARAZO

8.      FILOSOFIA:

  • SILVIA MARQUÉS (CAP DE DEPARTAMENT)
  • DANIEL MIR

9.      FÍSICA I QUÍMICA:

  • MARIELI CAPELLA (CAP DE DEPARTAMENT)
  • CARMEN HUESA
  • ALBA ANTÓN BARRERA

10.    FORMACIÓ I ORIENTACIÓ (FOL):

  • FRANCISCO MESTRE (CAP DE DEPARTAMENT)
  • M.ª ÀNGELS MONZONÍS

11.    FRANCÉS:

  • ISABEL CORELL (CAP DE DEPARTAMENT)
  • LLEDÓ ANDREU

12.    GEOGRAFIA I HISTÒRIA - CIÈNCIES SOCIALS:

  • PEDRO CIFUENTES
  • M.ª JOSÉ POMER (CAP DE DEPARTAMENT)
  • JULIÁN COMPANY
  • FERNANDO FORTEA
  • CRISTINA RODRIGO
  • PAULA RODRÍGUEZ
  • DANIEL SANCHIZ

13.    GREC:

  • SALVADOR GONZÁLEZ (CAP DE DEPARTAMENT)

14.    INFORMÀTICA I SISTEMES:

  • FRAN MENEU (CAP DE DEPARTAMENT)
  • ROSARIO GASCH
  • JOSÉ ENRIQUE BURDEUS (COORDINADOR TIC)
  • SONIA MONZÓ (CAP DE DEPARTAMENT DE FCT)
  • VICENT UCHER (CAP D’ESTUDIS DE CICLES)
  • FERRAN CARRATALÀ
  • JESÚS VINAIXA
  • ROSA ALBERT
  • JOSÉ MIGUEL OLIVARES
  • ALFONS BLASCO
  • ROSA M.ª MOLINA
  • JOAQUIM CANÓS NEBOT

15.    LLATÍ:

  • FERNANDO SORIANO (CAP DE DEPARTAMENT)

16.    MATEMÀTIQUES:

  • MARTA LLOPIS (CAP DE DEPARTAMENT)
  • XELO DIAGO
  • SANDRA PERIS
  • ROSA M.ª ROMERO
  • ALEJANDRO CLARAMONTE
  • ROSALINA APARISI
  • DAVID HOFMANN
  • CRISTINA GARCÍA
  • ENMA SENENT

17.    MÚSICA:

  • JUAN FLICH
  • CÉSAR RUBIO (CAP DE DEPARTAMENT)
  • FRANK WIDAL

18.    ORIENTACIÓ:

  • INMA BELLÉS (CAP DE DEPARTAMENT)
  • MINERVA GARCÍA
  • PILAR PÉREZ
  • ANA CASTILLO (COORDINADORA D’ESO I BATXILLERAT)
  • LARISA SIERRA
  • JESÚS CARPENA
  • INMA HERREROS
  • EMPAR RIERA
  • AMPARO SOLIGÓ

19.    RELIGIÓ:

  • GUILLEM FARRE (CAP DE DEPARTAMENT)
  • ISABEL PARREÑO

20.    TECNOLOGIA:

  • TERESA RIBES (CAP DE DEPARTAMENT)
  • ANA MUÑOZ
  • VÍCTOR OCAÑA

21.    VALENCIÀ:

  • CARME RUFINO
  • MAR GARÍ
  • ROSA PUCHOL
  • JORDI JULIÀ (CAP DE DEPARTAMENT)
  • LEO NAVARRO
  • MANUEL SIMARRO
  • JOANMA MIRALLES
  • LAURA ASENSI

Logo Web Blau Blanc med

 Institut de Secundària de Borriana (Castelló)

Contacte

IES Jaume I

DCamí Llombai, 21
12549 - Borriana

T964 73 89 35

Cercar